Archiv článků

Rozvoz pečiva

Od 26.5.2020 začneme opět rozvážet pečivo Prosíme o dodržování rozestupu 2m a nošení roušek. Dubina                                 7:30 Janovice (aut. zastávka)     ...
Celý článek

O nás

Jsme malá pekárna v Heřmanově Městci na okraji Železných hor. Zachováváme tradiční recepturu chleba z kvasu. Každý náš chléb je originál - každý chléb vzniká z tradičního žitného kvasu a do jednoho projde rukama pekaře.
Celý článek

Pralinesa

https://www.pralinesa.eu/ Ručně vyráběné od sladkosti po ručně malovanou krabičku. České delikatesy s originálními autorskými ilustracemi.
Celý článek

Cukrárna Andělka

https://www.cukrarna-andelka.cz/ Výborné zákusky vyráběné bez chemie s máslem a smetanou,což se odráží na jejich chuti.  Nově také domácí bagety, s čerstvou zeleninou a samozřejmě naším pečivem!
Celý článek

Vinařství 7 Vinařů

Pravá moravská vína co nejsou pro Pražáky!:) Základem je poctivá práce, kterou děláme s láskou a hrdostí. Moudrost stáří a nasbírané zkušenosti, rozvážnost středního věku, ale i dravé mládí. 
Celý článek

Paštikárna Němčičky

https://www.e-pastikarna.cz/ Paštiky dělám srdcem a vlastníma rukama bez zaměstnanců. Všechny suroviny si pečlivě vybírám nebo vlastnoručně vypěstuji a nad každou paštikou osobně zavřu víčko... ( doslova )
Celý článek

MLékárna Ohaře

https://www.mlekarnaohare.cz/ Naprosto úžasná moderní mlékárna, kde se kravičky mají jako královny. Objevte, co udělá s chutí mléka maximální péče o vlastní skot a mlékárna hned vedle kravína.
Celý článek

Dymák Pekárna

5. května 74
Heřmanův Městec
53803
+420 776 591 731 pekarna.dymak@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode