Archiv článků

Přijmeme prodavčku

Přijmeme prodavačku na hlavní pracovní poměr do pekařství v Heřmanově Městci. Bydliště ideálně Heřm. Městec nebo okolí kvůli dojíždění. Směny ranní na střídání, 4.30-11.30 nebo 8.00-11.30, odpolední 11.30-18.30. Jedna sobota a jedna neděle v měsíci. Nabízíme 135kč/hodinu hrubého plus příplatky a...
Celý článek

Pralinesa

https://www.pralinesa.eu/ Ručně vyráběné od sladkosti po ručně malovanou krabičku. České delikatesy s originálními autorskými ilustracemi.
Celý článek

Cukrárna Andělka

https://www.cukrarna-andelka.cz/ Výborné zákusky vyráběné bez chemie s máslem a smetanou,což se odráží na jejich chuti.  Nově také domácí bagety, s čerstvou zeleninou a samozřejmě naším pečivem!
Celý článek

Vinařství 7 Vinařů

Pravá moravská vína co nejsou pro Pražáky!:) Základem je poctivá práce, kterou děláme s láskou a hrdostí. Moudrost stáří a nasbírané zkušenosti, rozvážnost středního věku, ale i dravé mládí. 
Celý článek

Paštikárna Němčičky

https://www.e-pastikarna.cz/ Paštiky dělám srdcem a vlastníma rukama bez zaměstnanců. Všechny suroviny si pečlivě vybírám nebo vlastnoručně vypěstuji a nad každou paštikou osobně zavřu víčko... ( doslova )
Celý článek

MLékárna Ohaře

https://www.mlekarnaohare.cz/ Naprosto úžasná moderní mlékárna, kde se kravičky mají jako královny. Objevte, co udělá s chutí mléka maximální péče o vlastní skot a mlékárna hned vedle kravína.
Celý článek

Dymák Pekárna

5. května 74
Heřmanův Městec
53803
+420 776 591 731 pekarna.dymak@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode